Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Psy
  3. Avejodin Vet spray 50 ml

Avejodin Vet spray 50 ml

Avejodin Vet spray 60 ml Indikácia: AVEJODIN VET sprej ad us. vet. sa používa k dezinfekcii povrchu kože pri ošetrení drobných povrchových poranení, k... celý popis
Dostupnosť
na dopyt
3,90 EUR
3,25 EUR
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:401
Kompletné špecifikácie

Avejodin Vet spray 60 ml

Indikácia: AVEJODIN VET sprej ad us. vet. sa používa k dezinfekcii povrchu kože pri ošetrení drobných povrchových poranení, k dezinfekcii kože pred aplikáciou injekcií a k príprave operačného poľa.

Zloženie: Ethanolum synt. denat. 64,55 g , Dimethyletherum 25,00 g, Monopropylenglycolum 5,00 g, PVP-Iodum 3,85 g, Ureum 1,00 g, Potassium iodatum 0,60 g ve 100,0 g prípravku.

Dávkovanie: Pred použitím pretrepať. Nádobu je nutné držať vo zvislej polohe. Prípravok sa aplikuje stlačením rozprašovača nad ošetrovaným miestom zo vzdialenosti 15-20cm od povrchu poranenia. Aplikuje sa postrekom na povrch ošetrovanej kože v množstve, ktoré odpovedá ploche ošetrovaného miesta. Aplikuje sa tak, aby z ošetrovanej plochy nestekal. V prípade potreby je možné postrek opakovať po predchádzajúcom očistení ošetrovaného miesta.

Skladovanie: Skladuje se pri teplotách 10-25 °C.

Kontraindikácie: Prípravok AVEJODIN VET spray ad us. vet. sa neodporúča používať pri zvýšenej citlivosti na jód alebo obsahované pomocné látky. Zvýšená pozornosť je nutná pri poruchách činnosti štítnej žľazy, pri poruchách činnosti nadobličiek, v dobe gravidity, laktácie a u mláďat do 2 mesiacov. Pri aplikácii je nutné chrániť oči pred zásahom spreja.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Nádobka je pod tlakom: nevystavujte slnečnému žiareniu a teplotám nad 50 °C. Ani prázdnu nádobku neprerážajte a nevhadzujte do ohňa. Nestriekajte do otvoreného ohňa, alebo na žeravé predmety. Uschovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia. Obal likvidujte v rámci organizovaného zberu. Spotrebujte najneskôr do dátumu uvedeného na dne nádoby. Pri práci nejedzte, nepite, nafajčite. Nepoužívajte v blízkosti ohňa.

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk