Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po. - Pia. 09 - 12 / 14 - 17:00, So. 09 - 12:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Kone
  3. Humac Natur pre kone plv. 3 kg

Humac Natur pre kone plv. 3 kg

Humac Natur pre kone plv. 3 kgExkluzívna rada výrobkov HUMAC Natur pre kone a žriebätá s vysokým obsahom aktivovaných humínových kyselín min. 62% bola... celý popis
Dostupnosť
skladom 5 ks
54,40 EUR
45,33 EUR
bez DPH
ks
Kompletné špecifikácie

Humac Natur pre kone plv. 3 kg

Exkluzívna rada výrobkov HUMAC Natur pre kone a žriebätá s vysokým obsahom aktivovaných humínových kyselín min. 62% bola vytvorená pre špeciálne chovy šľachtených, športových plemien, ale i veľmi citlivých jedincov, ktorí potrebujú extra jemnú kvalitu. HUMAC Natur Kone prášok je 2x aktivovaný mineraloid Leonardit, ktorý tým získal veľmi vysokú biologickú účinnosť s výrazným vplyvom na zdravie koní vo všetkých oblastiach. Prípravok je registrovaný ÚŠKVBL ako veterinárny prípravok, dávkovanie nevyžaduje predpis veterinárneho lekára.

Charakteristika: Prípravok je 100% prírodnou látkou bez akýchkoľvek chemických úprav či prídavných látok. Je to prášok hnedočierneho vzhľadu s vysokou biologickou a farmakologickou účinnosťou. Dopĺňa zvierací organizmus o vzácne minerálne látky a stopové prvky v chelátovej forme, ktoré sú ľahko využiteľné organizmom zvierat. Účinne detoxikuje prijaté krmivo a celý tráviaci trakt zvierat. 100% prírodného pôvodu, bez akýchkoľvek chemických úprav, či prídavných látok.

 Aplikácia má nasledujúce základné účinky:

detoxikácia exogénnych a endogénnych jedov, ťažkých kovov a toxínov v krmive zvierat
+ stabilizácia črevnej mikroflóry, predchádzanie poruchám trávenia, aktivácia metabolizmu
+ podpora imunitného systému, vplýva na kondíciu, vzhľad zvierat, zdravie kopýt, zníženie
stresu a celkovú pohodu zvierat
+ doplňuje správnu výživu koní o minerálne látky a stopové prvky v chelátových väzbách

Zloženie: 
Obsah humínových kyselín v sušine min. 62 %, všetky v prírode sa vyskytujúce makro, mikro a stopové prvky v karboxymetylceluzóvovom komplexe prírodnej látky, všetky prírodné aminokyseliny zabezpečujúce prístupnosť hlavne stopových prvkov. Vlhkosť max. 11 %, vnútorná molekulová voda do 15 %, sušina 24,3 g/kg, popol nerozpustný v HCl 3,69 %, veľkosť častíc do 100 mikrometrov, pH 5,8.

Spôsob podania: Prípravok sa primiešava do krmiva, ktoré môže byt ihneď skrmované. Aplikácia minimálne s 2-hodinovým odstupom po podaní iných liečiv.

Profylaktická aplikácia:
Kone: 100g – 120g/deň po dobu 10 – 15 dní, následnou zníženou dávkou 50 g/deň je možné zabezpečiť dlhodobo popísané základné účinky prípravku.
Žriebätá: 30 – 50 g/deň po dobu 10 – 15 dní, následnou zníženou dávkou 20 – 25 g/deň je možné zabezpečiť zdravý rast zvierat.

Pomôcka: 1 pol. lyžica je cca 20 gramov HUMACu, 1 čajová lyžička je cca 5g
Terapeutická aplikácia: Dvojnásobná dávka u zvierat po dobu 10 – 15 dní. Primiešanie k jednotlivým kŕmnym zmesiam určí veterinárny lekár.

Vedľajšie účinky: Nie sú známe. Ochranná doba: Nie je potrebná. Prípravok je bez predpisu veterinárneho lekára. Prípravok je určený len pre zvieratá. Doba použiteľnosti: 24 mesiacov od dátumu výroby. Skladovanie: Skladujte v suchých priestoroch pri teplotách od -10°C do +40°C. Bezpečnosť práce: Prípravok nie je toxický pre ľudí ani pre zvieratá, nevyžaduje zvláštne opatrenia.

Povolené v ekologickom hospodárstve. Vyrobené v režime správnej výrobnej praxe GMP+ a Kosher.

Výrobca: HUMAC s.r.o., Werferova 1, 040 11 Košice, Slovenská republika, vyrobené na Slovensku. Registračné číslo krmivárskeho podniku: SK 100 900, C1V, E

HUMAC – Humínové kyseliny aktivované pre život. 100% ORGANIC.

Tovar zaradený v kategóriách
Veterinárne diéty

   

  

       

   

         

Predajňa : AlfaVet Pod hájom 4254/210 Dubnica nad Váhom
Logo
Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
alfavet.lekaren@gmail.com
Po. - Pia. 09 - 12 / 14 - 17:00, So. 09 - 12:00
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk