Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Dezinfekcia
  3. Ajatin Plus solutio 10% 5 l

Ajatin Plus solutio 10% 5 l

Ajatin Plus solutio 10 %   Ajatin PLUS roztok 10% prípravok je určený na povrchovú dezinfekciu kože, dezinfekciu rúk a predmetov a tiež na dezinfekciu... celý popis
Dostupnosť
na dopyt
43,20 EUR
36,00 EUR
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:3514
Kompletné špecifikácie

Ajatin Plus solutio 10 %

 

Ajatin PLUS roztok 10% prípravok je určený na povrchovú dezinfekciu kože, dezinfekciu rúk a predmetov a tiež na dezinfekciu malých rán a odrenín pre osoby všetkých vekových skupín. Ajatin PLUS 10% roztok je prípravok určený na plošné dezinfekciu povrchov a predmetov, je účinný proti baktériám, kvasinkám, plesniam, nižším hubám, riasam a niektorým vírusom.

Nefarbí, nezapácha a neuvoľňuje nebezpečné plyny. Je nehorľavý.

Použitie: Dôkladne potrieť plochy a povrchy predmetov úplne presiaknutým tampónom alebo namočit v pripravenom kúpeli. Nechať pôsobiť aspoň 1 minútu alebo do zaschnutia.

Hygienická dezinfekcia pokožky a rúk, gumové predmety, hračky, lekárske teplomery, výrobky z plastických hmôt, omietka, betón, maľba a nátery: 1% roztok. Kožené predmety, kožušiny, nábytok potiahnutý kožou alebo umelou hmotou, inkubátory: 2% roztok.

Príprava: Príprava 1% roztoku 10 ml (2 kávové lyžičky) Ajatin PLUS 10% roztoku doplniť pitnou vodou (90ml) na 100ml dezinfekčného roztoku.

Upozornenie: Prípravok je určený iba pre vonkajšiu dezinfekciu! Nevhodná je kombinácia Ajatinu so silne oxidujúcimi látkami (napr. peroxid vodíka) a alkáliami (mydlo), ktoré rušia dezinfekčný účinok. Do prípravku preto tieto látky neprimiešavajte. Pri náhodnom požití lieku je potrebné vypiť väčšie množstvo vody (2-3 litre) a vyvolať zvracanie. Odporúčame navštíviť lekára.

Balenie: 1 L, 5 L

 

Tovar zaradený v kategóriách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk