Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

TOVAR V AKCII

NOVINKY

arr3DogShield Pro Uro 60 tbl.Prípravok je určený na zníženie koncentrácie fosforu v plazme a moči. Obmedzuje tvorbu kameňov  v...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 11,99 EUR
skladom
naša cena 3,99 EUR
nieje skladom
naša cena 10,64 EUR
skladom

O nás
O nás

Alfavet veterinárna lekáreň poskytuje informácie a online predaj voľnopredajných veterinárnych liekov a doplnkov výživy pre spoločenské zvieratá. Ponúka široký sortiment produktov,liečiv,zdravotníckych pomôcok,chovateľských doplnkov a odborné poradenstvo potrebné pre aplikáciu daného produktu.

Na našom e-shope nájdete viac ako 1300 výrobkov určených pre psov a mačky.
Naším hlavným mottom je kvalita za rozumnú cenu ale hlavne pravosť produktov. Všetky lieky a prípravky nachádzajúce sa v e-shope pochádzajú od overeného dodávateľa a tým sú splnené podmienky skladovania,ktoré sú veľmi dôležité a stanovené výrobcom.Produkty a lieky nakupujeme od rokmi overeného dodávateľa,ktorý zásobuje veterinárnych lekárov po celom Slovensku a tým garantujeme 100%-nú pravosť produktov!

Alfavet lekáreň je pod vedením Veterinárneho lekára,zapísaného v Komore Veterinárnych lekárov Slovenskéj republiky s vlastnou praxou pre malé zvieratá.