Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po. - Pia. 09 - 17:00, So. 09 - 12:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Psy
  3. Akutol spray plastický obväz ochranný 60 ml

Akutol spray plastický obväz ochranný 60 ml

AKUTOL spray 60 ml plastický obvaz Charakteristika : ochranný plastický obväz bez zápachu v spreji s hnacím plynom. AKUTOL ® spray sa používa k rýchle... celý popis
Dostupnosť
skladom 7 ks
9,90 EUR
9,00 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:616
Kompletné špecifikácie

AKUTOL spray 60 ml plastický obvaz

Charakteristika : ochranný plastický obväz bez zápachu v spreji s hnacím plynom. AKUTOL ® spray sa používa k rýchlemu ošetreniu odrenín a drobných povrchových poranení.  Po nanesení do 2 minút zasychá a vytvára vode odolnú vrstvu.  Plastická ochrana zabraňuje prístupu cudzorodých látok z vonkajšieho prostredia, ale nebránia prirodzenej regeneráciii pokožky.  Rana zostáva uzatvorená pred nepriaznivými vplyvmi, proces hojenia pod plastickou vrstvou obväzu však prebieha.  Obväz je vo vode nerozpustný.  K odstráneniu obväzu dôjde samovoľne po 3-4 dňoch postupne prebiehajúcim zoslabením plastickej vrstvy oderom.  Ak to vyžaduje charakter rany, je možné postrek prostriedkom AKUTOL ® spray po 3 dňoch opakovať. 
 
Spôsob použitia: Pred použitím pretrepať.  Nádobku je nutné držať vo zvislej polohe.  Prípravok sa aplikuje stiskom rozprašovača nad ošetrovaným miestom zo vzdialenosti 15-20 cm od povrchu poranenia.  Aplikuje sa postrekom na povrch ošetrovaného miesta tak, aby z ošetrovanej plochy nestekal.  
 
Upozornenie: Pri aplikácii je nutné chrániť oči pred zásahom spreja.  Aplikovať jednu vrstvu plastického obväzu.  Nástrekom viac vrstiev sa zhorší prirodzené dýchanie rany a spomalí proces hojenia. Nikdy nepoužívať na prekrytie rany s masívnym krvácaním!
 
Bezpečnostné opatrenia: Uchovávajte mimo dosahu detí.  Nádoba je pod tlakom: nevystavujte slnečnému žiareniu a teplotám nad 50 ° C.  Ani vyprázdnenú nádobku  neprepichujte a nevhadzujte do ohňa.  Nestriekajte do otvoreného ohňa alebo na žeravé predmety.  Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia.  Obal likvidujte v rámci organizovaného zberu.  Pri práci nejedzte, nepite, nefajčite.  Nepoužívajte v blízkosti ohňa.  Spray nevdychujte.
 
Doba použiteľnosti: 2 roky - do dátumu uvedeného na dne nádobky.
 
Zloženie: Ethanolum denaturatum, Dimethyletherum, Copolymerum acrylatum, Dioxacyclopentanum, Nitrofuralum.
Veterinárne diéty

   

  

       

   

         

Predajňa : AlfaVet Pod hájom 4254/210 Dubnica nad Váhom
Logo
Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
alfavet.lekaren@gmail.com
Po. - Pia. 09 - 17:00, So. 09 - 12:00
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk