Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po. - Pia. 09 - 17:00, So. 09 - 12:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Psy
  3. Carnifarm sol. 1 000 ml

Carnifarm sol. 1 000 ml

Carnifarm sol. 1 000 ml CARNIFARM sol   Zloženie prípravku má podstatný vplyv na správne fungovanie neurohormonálneho, tráviaceho, pohlavného a obeh... celý popis
Dostupnosť
skladom 1 ks
24,90 EUR
20,75 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:1155
Kompletné špecifikácie

Carnifarm sol. 1 000 ml

CARNIFARM sol

 
Zloženie prípravku má podstatný vplyv na správne fungovanie neurohormonálneho, tráviaceho, pohlavného a obehového systému. Komponenty obsiahnuté v prípravku povzbudzujú proces trávenia, nakoľko podporujú vylučovanie žalúdočnej šťavy a pankreatických enzýmov. Prítomnosť karnitínu v prípravku podporuje odolnosť organizmu, svalovú silu a aktivitu srdcového svalu.
 
 Využitie: Správny pomer všetkých zložiek prípravku CARNIFARM umožnil získať zlúčeninu s veľmi silným anabolickým účinkom zaisťujúcim: intenzívny a rýchly rast zvierat, skrátenie doby výkrmu, racionálne využitie krmiva a zníženie jeho spotreby, zvýšenie kvality mäsa a mlieka, zvýšenie odolnosti aj úžitkovosti, zlepšenie kondície.
 
 Zloženie: L-carnitine 30,00 g Taurine 13,33 g Arginine chlorine 19,33 g Magnesium gluconate 6,67 g N-acetylocysteine 6,67 g Biotin 0,00667 g Sorbitol 0,30 g Aromatické prísady 5,28g Vehiculum ad 1000,00 g 
 
 Indikácie: Prípravok sa používa v chovoch zvierat s cieľom zabezpečenia požadovanej telesnej kondície, zvýšenia celkovej odolnosti zvierat a rýchleho získania kvalitných výrobných efektov, neutralizovania následkov výrobného stresu, zachovania vysokej kvality mäsa, mlieka, vajec. Prípravok je zvlášť účinný v prvých dňoch života, pretože zaisťuje zvýšenú životaschopnosť a vitalitu mláďat a podstatne obmedzuje straty na začiatku odchovu.
 
 Hydina: U vtákov sa používa pre vyrovnanie vývoja v období intenzívneho rastu a vo výkrme. Systematické podávanie prípravku skracuje obdobie výkrmu kuracích, morkacích aj husacích brojlerov, znižuje spotrebu krmiva a zvyšuje jeho využiteľnosť. Prípravok je možné podávať aj nosniciam, u ktorých umožní dosiahnutie maximálnej znášky a jej udržanie čo najdlhšiu dobu. Prípravok je indikovaný aj v prípade menšej oplodnenosti vajec, slabšej liahnivosti a vysokej embryonálnej mortality. U kohútov prípravok zlepšuje kvalitu semena a zvyšuje jeho množstvo.
 
 Holuby: Pre holubov rozličných plemien. Aplikuje sa v prípade: poklesu kondície, odolnosti, na zníženie následkov stresov, v období rekonvalescencie po bakteriálnych, vírusových a parazitárnych chorobách, v prípade porúch tráviaceho systému (nechutenstvo, dyspepsia...), obehového systému (poškodenie srdcového svalu), pohlavného systému (znížená oplodnenosť vajec, menšie liahnutie, vysoká mortalita embryí, poruchy plodnosti samcov...) neurohormonálneho systému v príprade poškodenia pečene, obličiek a srdca (tuková dystrofia, nekróza, degenerácia). 
 
Ošípané: Veľmi účinný prípravok v prípade slabšej plodnosti a pri poruchách laktácie. Systematické podávanie prípravku zvyšuje denné váhové prírastky, zlepšuje využiteľnosť krmiva, zkracuje dobu výkrmu a umožňuje získať mäso s menším obsahom tkanivového tuku. Prípravok podporuje odolnosť zvierat, ukľudňuje a umožňuje udržať homeostázu organizmu.
 
 Hovädzí dobytok: Prípravok sa aplikuje v prípade porúch tráviaceho, cievneho, neurohormonálneho a pohlavného systému zvierat. Vďaka zlepšeniu metabolických procesov umožňuje získať väčšie množstvo mlieka s lepšou kvalitou.
 
 Prípravok je možné podávať aj psom, mačkám, kožušinovým zvieratám a exotickým vtákom.
 
 Dávkovanie: aplikuje sa 4 až 5 dní v 2 až 3 týždenných intervaloch, alebo podľa potreby. Hydina: 1000 ml prípravku na 1200 litrov vody po dobu 4 – 5 dní, vo 2 týždňových intervaloch. Holuby, exotické vtáky: 100 ml prípravku na 120 litrov vody, 7 až 10 dní v 2 až 4 týždňových intervaloch. Ostatné zvieratá: 1 ml prípravku na 5 kg ž.h., u mláďat 1 – 2 ml / 1 kg ž.h.
 
 Spôsob podania: Per orálne v pitnej vode.
 
 Veľkosť balenia: 100 ml,1000 ml, 5000 ml
 
 Ochranné lehoty: Bez ochrannej doby.

 

Výrobca: BIOFAKTORY, Poľsko

 

 

Veterinárne diéty

   

  

       

   

         

Predajňa : AlfaVet Pod hájom 4254/210 Dubnica nad Váhom
Logo
Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
alfavet.lekaren@gmail.com
Po. - Pia. 09 - 17:00, So. 09 - 12:00
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk