Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po. - Pia. 09 - 12 / 14 - 17:00, So. 09 - 12:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Psy
  3. Carnifarm sol. 100 ml

Carnifarm sol. 100 ml

CARNIFARM sol   Zloženie prípravku má podstatný vplyv na správne fungovanie neurohormonálneho, tráviaceho, pohlavného a obehového systému. Komponent... celý popis
Dostupnosť
skladom 3 ks
5,90 EUR
4,92 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:584
Kompletné špecifikácie

CARNIFARM sol

 
Zloženie prípravku má podstatný vplyv na správne fungovanie neurohormonálneho, tráviaceho, pohlavného a obehového systému. Komponenty obsiahnuté v prípravku povzbudzujú proces trávenia, nakoľko podporujú vylučovanie žalúdočnej šťavy a pankreatických enzýmov. Prítomnosť karnitínu v prípravku podporuje odolnosť organizmu, svalovú silu a aktivitu srdcového svalu.
 
 Využitie: Správny pomer všetkých zložiek prípravku CARNIFARM umožnil získať zlúčeninu s veľmi silným anabolickým účinkom zaisťujúcim: intenzívny a rýchly rast zvierat, skrátenie doby výkrmu, racionálne využitie krmiva a zníženie jeho spotreby, zvýšenie kvality mäsa a mlieka, zvýšenie odolnosti aj úžitkovosti, zlepšenie kondície.
 
 Zloženie: L-carnitine 30,00 g Taurine 13,33 g Arginine chlorine 19,33 g Magnesium gluconate 6,67 g N-acetylocysteine 6,67 g Biotin 0,00667 g Sorbitol 0,30 g Aromatické prísady 5,28g Vehiculum ad 1000,00 g 
 
 Indikácie: Prípravok sa používa v chovoch zvierat s cieľom zabezpečenia požadovanej telesnej kondície, zvýšenia celkovej odolnosti zvierat a rýchleho získania kvalitných výrobných efektov, neutralizovania následkov výrobného stresu, zachovania vysokej kvality mäsa, mlieka, vajec. Prípravok je zvlášť účinný v prvých dňoch života, pretože zaisťuje zvýšenú životaschopnosť a vitalitu mláďat a podstatne obmedzuje straty na začiatku odchovu.
 
 Hydina: U vtákov sa používa pre vyrovnanie vývoja v období intenzívneho rastu a vo výkrme. Systematické podávanie prípravku skracuje obdobie výkrmu kuracích, morkacích aj husacích brojlerov, znižuje spotrebu krmiva a zvyšuje jeho využiteľnosť. Prípravok je možné podávať aj nosniciam, u ktorých umožní dosiahnutie maximálnej znášky a jej udržanie čo najdlhšiu dobu. Prípravok je indikovaný aj v prípade menšej oplodnenosti vajec, slabšej liahnivosti a vysokej embryonálnej mortality. U kohútov prípravok zlepšuje kvalitu semena a zvyšuje jeho množstvo.
 
 Holuby: Pre holubov rozličných plemien. Aplikuje sa v prípade: poklesu kondície, odolnosti, na zníženie následkov stresov, v období rekonvalescencie po bakteriálnych, vírusových a parazitárnych chorobách, v prípade porúch tráviaceho systému (nechutenstvo, dyspepsia...), obehového systému (poškodenie srdcového svalu), pohlavného systému (znížená oplodnenosť vajec, menšie liahnutie, vysoká mortalita embryí, poruchy plodnosti samcov...) neurohormonálneho systému v príprade poškodenia pečene, obličiek a srdca (tuková dystrofia, nekróza, degenerácia). 
 
Ošípané: Veľmi účinný prípravok v prípade slabšej plodnosti a pri poruchách laktácie. Systematické podávanie prípravku zvyšuje denné váhové prírastky, zlepšuje využiteľnosť krmiva, zkracuje dobu výkrmu a umožňuje získať mäso s menším obsahom tkanivového tuku. Prípravok podporuje odolnosť zvierat, ukľudňuje a umožňuje udržať homeostázu organizmu.
 
 Hovädzí dobytok: Prípravok sa aplikuje v prípade porúch tráviaceho, cievneho, neurohormonálneho a pohlavného systému zvierat. Vďaka zlepšeniu metabolických procesov umožňuje získať väčšie množstvo mlieka s lepšou kvalitou.
 
 Prípravok je možné podávať aj psom, mačkám, kožušinovým zvieratám a exotickým vtákom.
 
 Dávkovanie: aplikuje sa 4 až 5 dní v 2 až 3 týždenných intervaloch, alebo podľa potreby. Hydina: 1000 ml prípravku na 1200 litrov vody po dobu 4 – 5 dní, vo 2 týždňových intervaloch. Holuby, exotické vtáky: 100 ml prípravku na 120 litrov vody, 7 až 10 dní v 2 až 4 týždňových intervaloch. Ostatné zvieratá: 1 ml prípravku na 5 kg ž.h., u mláďat 1 – 2 ml / 1 kg ž.h.
 
 Spôsob podania: Per orálne v pitnej vode.
 
 Veľkosť balenia: 100 ml,1000 ml, 5000 ml
 
 Ochranné lehoty: Bez ochrannej doby.

 

Výrobca: BIOFAKTORY, Poľsko

 

Veterinárne diéty

   

  

       

   

         

Predajňa : AlfaVet Pod hájom 4254/210 Dubnica nad Váhom
Logo
Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
alfavet.lekaren@gmail.com
Po. - Pia. 09 - 12 / 14 - 17:00, So. 09 - 12:00
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk