Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po. - Pia. 09 - 17:00, So. 09 - 12:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Kone
  3. Equistro Mega Base plv. 10 kg

Equistro Mega Base plv. 10 kg

EQUISTRO MEGA BASE plv. Špičkový kŕmny doplnok - ideálny pre vyváženie kŕmnej dávky po celý rok.V dennej dávke - jedna odmerka cca 33g. je obsiahnutá ... celý popis
Dostupnosť
na dopyt 1 ks
197,60 EUR
164,67 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:3673
Kompletné špecifikácie

EQUISTRO MEGA BASE plv.

Špičkový kŕmny doplnok - ideálny pre vyváženie kŕmnej dávky po celý rok.V dennej dávke - jedna odmerka cca 33g. je obsiahnutá kompletná potreba vitamínov a min.látok. Prášková forma - kone bez problémov prijímajú. 

Vlastnosti:

Equistro Mega Base obsahuje Ca : P v optimálnom pomere 5 : 1 a vyrovnáva tak možný nedostatok vápnika a fosforu v základnej kŕmnej dávke.6

U žriebät, jednoročiakov a dvojročiakov optimalizuje výstavbu kostného tkaniva a chrupaviek kĺbov a chrbtice.

U plemenných žrebcov a chovných kobýl pokrýva zvýšenú potrebu minerálnych látok počas pripúšťacej sezóny a v dobe tehotenstva a laktácie.

U športových koní zaisťuje zvýšený prísun minerálnych látok počas zvýšenej záťaže (náročný tréning, obdobie dostihov, pretekov atď.).

Všetky použité živiny a účinné látky sú vyrábané podľa zásady D.A.R. (direct animal response), tj.  k dispozícii v biologicky vysoko využiteľnej a vstrebateľnej forme, s výbornou akceptáciou a účinnosťou. 

Zloženie

Vápenec, hroznový cukor, fosforečnan vápenatý (Ca3(PO4)2, chlorid sódny (NaCl), oxid horečnatý (MgO), síran meďnatý pentahydrát (CuSO4 . 5 H2O), oxid mangánatý (MnO), oxid zinočnatý (ZnO), síran železnatý (FeSO4), vitamíny, DL-methionín. 

Deklarované znaky akosti v 1 kg doplnkového krmiva

Základné parametre: 

vlhkosť 4,0 %

dusíkaté látky 2,4 %

popol 67,9 %

tuk 0,8 %

vláknina 0,8 %

Makroprvky: 

sodík (Na) 4,3 %

vápnik (Ca) 19,1 %

fosfor (P) 4,0 %

horčík (Mg) 0,7 % 

Doplnkové látky v 1 kg doplnkového krmiva

Vitamíny: 

vitamín A 1 200 000 m.j.

vitamín D3 120 000 m.j.

vitamín E 5 000 m.j. 

Ostatné látky: 

DL-methionín 2 500 mg

Stopové prvky: 

zinok (Zn) 2 700 mg

železo (Fe) 1 150 mg

mangán (Mn) 1 150 mg

meď (Cu) 500 mg 

Spôsob použitia a dávkovanie

Equistro Mega Base je koncentrát minerálnych látok s vitamínami, stopovými prvkami a aminokyselinou DL-methionín určené pre denné podávanie športovým koňom, pri chove a odchove.  

žriebä/pony 15 g = 1/2 odmerky denne

kôň 30 g = 1 odmerka denne

Podávanie

S malým množstvom krmiva alebo v pitnej vode per os. Veľmi dôležité je každodenné podávanie!

3 000 g vystačí koňovi o ž.hm. 500 kg na 100 denných dávok.

Po použití vždy starostlivo uzavrieť!  

Skladovanie

V suchu do 25 °C, mimo dosahu detí!  

Upozornenie

Produkty rady EQUISTRO neobsahujú žiadne dopingové látky!

Výhradne pre zvieratá!  

Balenie

3 000g - 100 dávok.

10 000g - 333 dávok.

Výrobca: VÉTOQUINOL AG, Švajčiarsko

 

Tovar zaradený v kategóriách
Veterinárne diéty

   

  

       

   

         

Predajňa : AlfaVet Pod hájom 4254/210 Dubnica nad Váhom
Logo
Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
alfavet.lekaren@gmail.com
Po. - Pia. 09 - 17:00, So. 09 - 12:00
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk