Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po. - Pia. 09 - 17:00, So. 09 - 12:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Kone
  3. PAVO Speedi Beet 15 kg

PAVO Speedi Beet 15 kg

Dostupnosť do 14 dní

Špecifikácia Pavo SpeediBeet 15 kg Popis produktu PAVO SpeediBeet 15kg Pavo SpeediBeet sa skladá z vysoko kvalitnej hrubej vlánkiny, ktorá optimál... celý popis
Dostupnosť
na dopyt 5 ks
32,90 EUR
27,42 EUR
bez DPH
ks
Kompletné špecifikácie

Špecifikácia Pavo SpeediBeet 15 kg

Popis produktu

PAVO SpeediBeet 15kg

Pavo SpeediBeet sa skladá z vysoko kvalitnej hrubej vlánkiny, ktorá optimálne podporuje zdravé trávenie. Vločky sú spracované patentovaným výrobným procesom (mikronizácie) do vynikajúceho kŕmneho doplnku. Tieto vločky veľmi rýchlo zmäknú a môžu byť kŕmené už po 10 minútach namáčania.

Bez škrobu, melasy a s nízkym obsahom cukru len 5 % je to ideálne kŕmenie pre kone, ktorí sú náchylní ku schváteniu kopýt (laminitis). Pavo SpeediBeet je doporučované nadáciou laminitis Trust.

Pavo SpeediBeet má vysoký obsah rozpustnej vlákniny, hlavne pektínu, čo znamená, že jeho vlákna sú lepšie stráviteľné než seno. Preto je vynikajúcim zdrojom energie s pomalým uvoľňovaním - ideálne pre športové kone. Probiotické pôsobenie pektínu podporuje rast zdravých tráviacich baktérií a zlepšuje trávenie.

Odporúčame rozdielne množstvo pre rôzne oblasti použitia:

  • ako extra prídavok ku kŕmnej dávke: 25 g SpeediBeet / 100 kg živej váhy
  • ako pravidelná súčasť dennej kŕmnej dávky: 30-50 g SpeediBeet / 100 kg živej váhy
  • ako čiastočná náhrada objemového kŕmenie (u seniorov): 400 g SpeediBeet / 100 kg živej váhy

Keď kŕmite Pavo SpeediBeet prvýkrát, zvykajte kone pomaly a najprv zmiešajte s normálnym krmivom.

Predávkovanie Speedi-Beet a z toho vychádzajúce problémy s trávením sú nepravdepodobné. Dokonca bol pozorovaný pokles výskytu koliky. Kŕmenie však musí byť každopádne prispôsobené podľa nárokov (spotreba energie) každého koňa.

Pavo SpeediBeet neobsahuje žiadne pridané vitamíny a minerály. Ak kŕmite svojho SpeediBeet namiesto objemového kŕmenie, potom je pridanie minerálneho krmiva vhodné, napr. Pavo SummerFit alebo Pavo VitalComplete.

  • Dávkovanie: Pavo SpeediBeet je vhodné ako denné kŕmenie pre všetky kone, predovšetkým pri schvátení kopýt, EMS (Equine Metabolic Syndróm), inzulínovú rezistenciu pri výpadku z kondície pre seniorov so zlými zubami, ako čiastočná náhrada objemového krmiva pre športové kone, pomaly uvoľňovaná energia, dodávajúca vlhkosť v tráviacom trakte chutné pre zlé stravníky.
  • Pozor: Pavo SpeediBeet nesmie byť v žiadnom prípade skrmované v suchom stave. Uchovávajte ich vždy v uzavretom obale, aby sa k nemu nemohol dostať voľne pobehujúci kôň.
Tovar zaradený v kategóriách
Veterinárne diéty

   

  

       

   

         

Predajňa : AlfaVet Pod hájom 4254/210 Dubnica nad Váhom
Logo
Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
alfavet.lekaren@gmail.com
Po. - Pia. 09 - 17:00, So. 09 - 12:00
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk