Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Dezinfekcia
  3. SkinMed Super sol. 5 l

SkinMed Super sol. 5 l

  • Novinka
  • TOP produkt

POPIS PRODUKTU: Je superoxidovaný, pH neutrálny roztok na ošetrenie kože, slizníc, kožných a slizničných rán, ktorý má baktericídny, fungicídny, sporo... celý popis
Dostupnosť
na dopyt 3 ks
98,50 EUR
82,08 EUR
bez DPH
ks
Kompletné špecifikácie

POPIS PRODUKTU:

Je superoxidovaný, pH neutrálny roztok na ošetrenie kože, slizníc, kožných a slizničných rán, ktorý má baktericídny, fungicídny, sporocídny a vírus-inaktivačný účinok.

Bol potvrdený taktiež baktericídny účinok i na MRSA (meticilín rezistentný Staphylococcus aureus). Veterinárny prípravok pôsobí vďaka kontrolovaným reaktívnym kyslíkovým radikálom, ktoré sú produktom patentovanej techno lógie ECA (Electro Chemical Activation).

SkiMed Super znižuje mikrobiálnu záťaž rán a vytvára vlhké prostredie, čím napomáha organizmu rozvinúť vlastný proces hojenia.

Prípravok sa aplikuje na poranenú kožu alebo sliznicu za účelom vyčistenia rany, zníženia rizika infekcie, sepsy, hniloby a zápachu z rany. Je vhodný na ošetrenie a podporu hojenia (liečby) akútnych aj chronických rán, odrenín, popálenín a ulcerácií vo všetkých štádiách hojenia (očistenie, výplach a vlhčenie). Tiež na ošetrenie srsti a kože za účelom odstránenia nečistôt a zápachu; drobných rán, napr. po odstránení kliešťa; medzi prstových priestorov a záhybov kože; poranenia ďasien a sliznice ústnej dutiny. Aplikácia je bezbolestná, neštípe a nedráždi, nepoškodzuje zdravé tkanivo. Prípravok je možné používať pri všetkých cieľových druhoch zvierat, okrem rýb a obojživelníkov.

Zloženie: SUPEROXIDOVANÝ ROZTOK (kyselina chlórna, chlórnan sodný, chlórdioxid, chlorid sodný, peroxid vodíka, ozón).

Návod na použitie: Aplikujte neriedený roztok na poranené miesta postrekom, omývaním, kúpeľom, potieraním navlhčeným tampónom, priložením gázy navlhčenej v roztoku alebo vlhkou terapiou podľa potreby aj viackrát denne. V prípade potreby odstráňte nadbytočné ochlpenie z poranenej oblasti. Roztok nie je potrebné oplachovať. Prípravok je možné kombinovať s dezinfekčnými či saponátovými prostriedkami.

Balenie: Roztok v plastovej fľaši s mechanickým rozprašovačom s objemom 115 ml a 500 ml, kanister s objemom 5 litrov Čas použiteľnosti: 12 mesiacov, spotrebujte do 6 mesiacov po prvom otvorení balenia

Tovar zaradený v kategóriách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk