Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po. - Pia. 09 - 17:00, So. 09 - 12:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Psy
  3. Vitaminum H protect sol. 100 ml

Vitaminum H protect sol. 100 ml

VITAMINUM H PROTECT sol.100 ml Biotín, základná účinná látka prípravku sa zúčastňuje mnohých metabolických procesov v organizme. Jeho nedostatok znižu... celý popis
Dostupnosť
skladom 2 ks
5,70 EUR
4,75 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:528
Kompletné špecifikácie

VITAMINUM H PROTECT sol.100 ml

Biotín, základná účinná látka prípravku sa zúčastňuje mnohých metabolických procesov v organizme. Jeho nedostatok znižuje imunitný a zdravotný stav kože, spôsobuje narušenie jej funkcie, a znižuje kvalitu a rozvoj jej produktov. Aminokyseliny obsiahnuté v prípravku ovplyvňujú metabolizmus bielkovín v organizme. 

Použitie: Prípravok sa používa preventívne v období rastu a vývoja, tvorbe a formovaní kožušiny (srsti) ako aj u zvierat s náchylnosťou na kožné choroby. Prípravok sa odporúča podávať pri poruchách tvorby rohoviny a pri vývoji končatín. Pri poruchách plodnosti, pri dysfunkcii vnútorných orgánov a pri rekonvalescencii po bakteriálnych, vírusových a parazitárních ochoreniach ako aj pri zníženej kondícii a náchylnosti na alergie. Prípravok podporuje metabolické procesy a pôsobí profylakticky pri nedostatku esenciálnych aminokyselín. 

Dávkovanie : 

Vtáky – 1 liter/2000-4000 litrov vody,

Veľké zvieratá - 1 ml/20 kg živej hmotnosti / deň

Malé zvieratá - 1 ml/5 kg živej hmotnosti / deň -  

Podávať minimálne 1 mesiac 

Veľkosť balenia: 100 ml

 

 

 

Výrobca: BIOFAKTORY, Poľsko

Tovar zaradený v kategóriách
Veterinárne diéty

   

  

       

   

         

Predajňa : AlfaVet Pod hájom 4254/210 Dubnica nad Váhom
Logo
Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
alfavet.lekaren@gmail.com
Po. - Pia. 09 - 17:00, So. 09 - 12:00
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk